Takip Edilmesi Gereken 6 Hesap

Herkese merhaba. Dünyanın en büyük sosyal ağ platformlarından birisi olan instagram 200 milyondan fazla kullanıcısı ile en popüler uygulamalardan birisidir.

Herkesin zaman zaman kendisine benzettiği ya da örnek aldığı ünlü birisi illaki olmuştur. Kaçımız kuaföre gidip Beckham saçı istemedik ki??

Bu yazımda kesinlikle takipçi listenizde bulunması gereken 6 hesaptan bahsedeceğim. Tarzlarıyla bir çok insana yön veren bu adamlar ve sayfalar, kendi tarzınızı oluşturmakta işinize yarayabilir!

Bu hesapları paylaşmamın diğer amacı ise bir mağazaya gittiğinizde avare avare dolaşmaktansa, neler almak istediğinizi bilerek alışveriş yapmak…

STEPHEN JAMES nam-ı diğer @WHOİSELİJAH

Model stephen james
Model Stephen James

 

Bir dönem profesyonel futbolculuk da yapan İngiliz model. 2012 yılında modelliğe başlayan James, ilginç dövmeleri ve tarzıyla birçok hayran kazanmış durumda.

 

Men With Class @menwithclass

Menwithclass
Menwithclass

Bir çok şık kıyafet fikri bulabileceğiniz bir sayfa. Kesinlikle takip edilmesi gereken bir ilham kaynağı.

 

 

Phil Cohen @thepacman82

Thepacman82-instagram-hesabi
Phil’in instagram hesabı

Phil’in gönderilerinin tamamı kıyafetlerle ilgili. Kesinlikle masasının üstünde hoşunuza giden bir kombin bulacaksınız.

 

Adam Gallagher @IAmGalla

Adam Gallagher
Adam Gallagher

Amerika’nın en kalabalık şehirlerinden; New York‘ta yaşayan Galla, dünyayı gezerken tarzını takipçileriyle paylaşıyor.

 

Daniel “MAGİC FOX” @Magic_fox

MAGICFOX
MAGICFOX

Tarzıyla 1 milyondan fazla kişiye ilham olan Daniel, 21. yüzyılın hayat tarzını, moda ve modern insanın yaşam tarzını paylaşıyor bizlerle.

Mariano Di Vaio @Marianodivaio

Mariano Di Vaio
Mariano Di Vaio

Eskiden model olan Mariano, bir çok ünlü markayla beraber çalıştı. İnstagramda milyonlarca insana ulaşabilen Mariano en etkili moda-stil blog yazarlarından birisidir.

 

Kendi stiliniz oluşturmakta sizinle paylaştığım bu hesapların çok yardımını olacağını düşünüyorum. Her biri farklı tarzlara hitap edebilen ve kendilerini büyük kitlelere kanıtlayabilmiş oldukları için, takip edilmeye değer hesaplardır…

Sefa Sarıtaş

İstanbul’un Fatih semtinde yaşıyorum. 20 yaşındayım ve Trakya Üniversitesi Elektronik Teknolojisi bölümünde okumaktayım. Bir dönemin profesyonel fotoğraf makine akıma kapılıp fotoğrafcılık ile uğraştım. 2 Yıl dans ile uğraştım, 2 kedi ve 1 köpek babasıyım. Modanın yanısıra teknoloji ve bilim konularına da ilgim var. Kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, araştırmayı seven birisiyim.. Umarım kişel bloğumda güzel vakit geçirirsiniz!

Takip Edilmesi Gereken 6 Hesap” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir