SEVGİLİLER GÜNÜNDE YAPILABİLECEK 7 FİKİR

Sevgililer gününe kısa bir süre kalmışken, henüz yapacak bir şey bulamadıysanız yazacağım fikirler belki işinize yarayabilir.

Bir hediye almadan ya da sürpriz hazırlamadan önce kız arkadaşınızın nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmayacağını bilmelisiniz.

1- Dışarıda romantik bir akşam yemeği veya evde sizin hazırlayacağınız bir akşam yemeği

Eğer dışarıda romantik bir yemek istiyorsanız çok geç olmadan iyi bir restorantta rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. Deniz manzarasına karşı çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Eğer siz yemek hazırlayacaksanız evde romantik ortamı sizin oluşturmanız gerekecek. Bunun için bir kaç mum, ortalığa serpiştireceğeniz gül yaprakları, ve internetten bulacağınız yemek tarifleri ile çok güzel bir masa hazırlayabilirsiniz.

Akşam yemeği
Akşam yemeği

2- Bir Klasik Olarak Sinemaya Gitmek

Kesinlikle sevgililer gününde sinemaya gitmek çok klasikleşmiştir. Yapacağınız şeyler ile bugünü en güzel günlerden birisine dönüştürmelisiniz. Bu kısım sizin yaratıcılığınıza kalmış bir konudur.

3- Kocaman Bir Çiçek Demeti İle Kız Arkadaşınızı Mutlu Edebilirsiniz

Kızların çiçeklere karşı bir zaafı vardır. Büyük çiçek demetlerine ise daha büyük zaafları vardır. Benimde başıma gelen en büyük problemlerden birisi çiçekçiden çıktıktan sonrası oluyor. Bir sürü insan size bakıyormuş gibi geliyor ama heyecanlanmanıza ya da utanıp çekinmenize gerek yok çünkü elinizde atom bombası taşımıyorsunuz!

Güller
Güller

4- Şu Zamanlarda Kız Arkadaşınızı İyi Dinleyin; Ne istediğini ağzından kaçırabilir!

Kızlar zeki olduğu için tabi ki ağzından kaçırmayacaktır. Ama istediği şeyi size belli etmenin en kolay yoludur bu… Eğer çok istediği bir şey varsa; örneğin bir makyaj malzemesi, bunu hediye etmek onu çok mutlu edecektir.

5- El Yapımı Hediyelerde Oldukça Mutlu eder

El yapımı dediysem hazır satılan şeylerden ziyade sizin elinizden çıkmış hediyeler yapabilirsiniz. Yaratıcılık katarak oluşturduğunuz bir fotoğraf albümü, evinizin bir duvarını tamamen fotoğraflarınıza ayırmak, güzel anılarınızın olduğu bir anı defteri oluşturmak gibi…

6- Daha Önce Gitmediğiniz Bir Yere Gidin

Gitmediğiniz bir yerden kastım ise farklı bir avm değil. Baş başa ayarlayacağınız bir seyahat hem o günü sizin için özel kılar hemde beraber bir yerleri keşfetmek ilişkinizi güçlendirir. En kısa zamanda gitmek istediğiniz bir yere bilet almalısınız!

7- İçinizden Gelen Hoş Bir Hediye

Bu kısım ise kız arkadaşınızı ne kadar tanıdığınızla ilgili. Seveceğini düşündüğünüz bir şeyi o gün hediye edebilirsiniz. Örneğin poloroid bir fotoğraf makinesi, şık bir saat, ince bir yüzük, hoş bir ayakkabı. Size kalmış…

Poloroid Fotoğraf Makinesi
Poloroid Fotoğraf Makinesi

Bu özel günü en güzel haliyle geçirmek sizin elinizde. Yapacağınız küçük şeyler kız arkadaşınızı çok mutlu edecektir…

Sefa Sarıtaş

İstanbul’un Fatih semtinde yaşıyorum. 20 yaşındayım ve Trakya Üniversitesi Elektronik Teknolojisi bölümünde okumaktayım. Bir dönemin profesyonel fotoğraf makine akıma kapılıp fotoğrafcılık ile uğraştım. 2 Yıl dans ile uğraştım, 2 kedi ve 1 köpek babasıyım. Modanın yanısıra teknoloji ve bilim konularına da ilgim var. Kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, araştırmayı seven birisiyim.. Umarım kişel bloğumda güzel vakit geçirirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir