HAFTANIN KOMBİNİ-1

Herkese merhaba ilk haftanın kombini yazımı paylaşmak istiyorum. Bu yazımda kendi tercih ettiğim kıyafetleri, ayakkabıları, aksesuarları, ve markalarını bulacaksınız.

İLK HAFTANIN KOMBİNİ

Haftanin Kombini

Havaların bahara dönmesiyle beraber, yavaş yavaş kışlıkları dolaba kaldırıyoruz. Fakat siz yinede riske atmayın, ne demiş atalarımız, “Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır.” Buna göre havalara aldanmayın…

SWEETSHİRT:  Bershka’dan aldığım siyah renkli, boğazındaki detayı ile çok hoş bir sweet.

KOT CEKET: Pull & Bear markasından yıllar önce aldığım, bahar aylarında bir çok şekilde kombinlenebilecek bir parça. Herkesin dolabında mutlaka bir kot ceket bulunmalı bana kalırsa.

PANTOLON: Zara’nın geçen sezon ki ürünlerinden, ancak bu sezonda bir çok mağazada bu tarz modeller bulmak mümkün.

AYAKKABI: Nike Huarache. Sneak Up ın internet sitesinde Nike’ ın kendi mağazasında ki fiyatının oldukça altında bulmak mümkün.

SAAT: Sokak satıcılarında oldukça çeşitli ve uygun fiyatlı modeller bulmak mümkün. Bende saatimi çok uygun bir fiyata bu şekilde aldım.

 

Her hafta mümkün olduğunca bu tarz haftanın kombini yazıları paylaşacağım. Olumlu olumsuz tüm eleştirilerinizi bana ulaştırabilirsiniz.  Umarım tercihimi beğenirsiniz.

Sefa Sarıtaş

İstanbul’un Fatih semtinde yaşıyorum. 20 yaşındayım ve Trakya Üniversitesi Elektronik Teknolojisi bölümünde okumaktayım. Bir dönemin profesyonel fotoğraf makine akıma kapılıp fotoğrafcılık ile uğraştım. 2 Yıl dans ile uğraştım, 2 kedi ve 1 köpek babasıyım. Modanın yanısıra teknoloji ve bilim konularına da ilgim var. Kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, araştırmayı seven birisiyim.. Umarım kişel bloğumda güzel vakit geçirirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir