ERKEKLER İÇİN RENK UYUMU

ERKEKLER VE RENK UYUMU

Biz erkekler için renk skalası oldukça kısıtlıdır. Kadınlar gibi farklı renk isimlerini bilmeyiz, gerçi bilmemizde gerekmiyor! Bizim bilmemiz gereken tek şey kıyafetlerimizi tercih ederken bu renklerin birbirine uyumlu olmasıdır. Örnek vermek gerekirse yeşil bir t-shirtün altına kırmızı bir pantolon giyilmez, trafik lambası gibi dolaşırsınız caddelerde… Tabii ki bu zıt renkleri birbiriyle çok iyi kombine edebilirsiniz fakat biz erkekler üşengeç insanlarız bu kadar detay düşünmeyiz…

SİYAH BİZİM KURTARICIMIZ

Siyah renk her zaman en iyi alternatifimiz olmuştur. Çünkü uyum sorunu yoktur ve her renk ile anlaşabilir. Kurtarıcımız dediysek şu sıcak yaz günlerinde siyah giyinerek kendinize eziyet etmeyin, ve yaz renklerine yönelin..

YAZ RENKLERİ NELERDİR?

Yaz renkleri diye tabir edilen renkler, daha açık tonların olduğu, sarı, beyaz, turuncu, gibi renklerdir. Tarzınız sizi yansıtacağı için sıcak renkleri tercih etmelisiniz.

RENK UYUMU
RENK UYUMU

ÖRNEK KIYAFET KOMBİNASYONLARI

Sizinle paylaşacağım bu örnek kombinasyonlar aklınızda fikir oluşturması ve uygun giyinmeniz içindir…

Örnek giyim tarzları
Örnek giyim tarzları

Sefa Sarıtaş

İstanbul’un Fatih semtinde yaşıyorum. 20 yaşındayım ve Trakya Üniversitesi Elektronik Teknolojisi bölümünde okumaktayım. Bir dönemin profesyonel fotoğraf makine akıma kapılıp fotoğrafcılık ile uğraştım. 2 Yıl dans ile uğraştım, 2 kedi ve 1 köpek babasıyım. Modanın yanısıra teknoloji ve bilim konularına da ilgim var. Kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, araştırmayı seven birisiyim.. Umarım kişel bloğumda güzel vakit geçirirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir