ERKEKLER İÇİN 7 MOBİL UYGULAMA

Teknolojinin her tarafımızı sardığı şu günlerde, her erkeğin telefonunda bulunması gereken mobil uygulamaları derledim..

Umarım işinize yarar ve faydalı bulursunuz..

1-H&M, ZARA, BERSHKA P&B MOBİL UYGULAMALARI

Uygulamalar1
Uygulamalar1

Bu markaların mobil uygulamaları siz mağazaya gitmeden mağzadakileri görmenizi sağlayabilir. Sezonun renklerini tarzlarını öğrenebilir kafanızda almak istediğiniz ürünleri oluşturabilirsiniz. Üstelik bazıları uygulama üzerinden satın alma imkanı da sağlıyor fakat, benim tavsiyem uygulamada gözünüze kestirip, hangi mağazasında bulunduğunu öğrenip deneyerek almanız, tabii şehrinde bu markalar bulunmayanlar olabilir.

 

2-YEMEK TARİFLERİ

Yemek tarifleri biz erkekler için abes olsada, bazı durumlarda hayat kurtarabilir. Kız arkadaşınıza yemek hazırlamak isteyebilirsiniz ya da karnınız acıkmıştır ne de olsa erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer…

 

3-KOKTEYL TARİFLERİ

Yemekler gibi kokteyller de hiç olmadık zamanda anı kurtarabilir. Hiç ummadığınız bir anda yaptığınız bu jest çok güzel sonuçlar doğuracaktır.

 

4-HAVA DURUMU

Hava durumu çok basit bir uygulama olsada, gününüzün nasıl geçeceğini belirler. Uyandığınızda hava durumunu kontrol etmek sizi bir adım öne çıkaracaktır.

5-KİŞİSEL EGZERSİZ UYGULAMALARI

Spor salonuna gidecek kadar zamanınız olmayabilir, bu yinede formunuzu korumanıza engel değil. Bu programlar günlük gereksiniminiz olan egzersizi ve diyet programını size sağlayabilir. Spor salonu etkisi görmezsiniz fakat büyük ölçüde eksiklerinizi giderecektir.

 

6-DİL ÖĞRENME UYGULAMALARI

Kendimizi her zaman geliştirmeliyiz, özellikle globalleşen dünyada kendimizi ifade edebilmek lisandan geçer. Günde 1 saatinizi ayırarak yeni bir dil öğrenebilir ya da temellerini atabilirsiniz.

 

7-HABER UYGULAMALARI

Mobil uygulamaların en güzel yanlarından birisi dünyayı elimizde taşıyor olabilmemiz, kullanacağınız uygulamayla dünyada neler dönüyor, ülkemizde neler oluyor öğrenebilirsiniz. Benimde kullandığım ve özellikle tavsiye edebileceğim bir program var “BUNDLE”.

Kullandığım görseller örnek olarak seçilmiştir, biraz araştırma ile hoşunuza gidecek uygulamaları bulabilirsiniz.

Sefa Sarıtaş

İstanbul’un Fatih semtinde yaşıyorum. 20 yaşındayım ve Trakya Üniversitesi Elektronik Teknolojisi bölümünde okumaktayım. Bir dönemin profesyonel fotoğraf makine akıma kapılıp fotoğrafcılık ile uğraştım. 2 Yıl dans ile uğraştım, 2 kedi ve 1 köpek babasıyım. Modanın yanısıra teknoloji ve bilim konularına da ilgim var. Kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, araştırmayı seven birisiyim.. Umarım kişel bloğumda güzel vakit geçirirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir