Brad Pitt Ve Rolüyle Bütünleştiği 5 Film

Brad Pitt… Bir dönemin en önemli aktörlerinden. Aslında bir dönem demek haksızlık olur, 53 yaşında olmasına rağmen hala fit vücuduyla filmlerde rol alıyor. 2019 yılında çıkacak olan World War Z ‘ nin devam filminde rol alacak. Ne kadar taktir etsek azdır başarılı oyuncuyu.

Filmleri ve yakışıklılığıyla zihnimize kazınan bu ismin oyunculuk geçmişi de bir hayli kabarık.

En sevilen ve en akılda kalıcı rollerini sizin için seçtim.

1-FIGHT CLUB

Fight Clup
Fight Club

Dövüş Kulübünün birinci kuralı: Asla Dövüş Kulübü hakkında konuşma… Jack’in psikolojik sorunları vardır. Sorunlarından kurtulabilmek için terapi seanslarına katılır ve dizinin efsane karakterlerinden Marla Singer ile tanışır. Bir süre sonra uçak yolculuğunda Tyler Durden ile tanışır ve hayatı tamamen değişir.

2-TROY

troy
TROY

Truva, bir aşkın ve ihanetin destanı. İlyada destanını konu alan 2014 yapımı film. Savaşın anahtarı Achilles’dir. Bu savaşla tarihe ismini yazdıracaktır..

3-BENJAMIN BUTTON

Benjamin Button
Benjamin Button

Filmin konusu oldukça ilginçtir. 1.Dünya Savaşı’nın bittiği dönemlerde, bir bebek doğar. Bu bebek 86 yaşındaki bir adamı anımsatmaktadır. Annesi doğum sırasında ölür ve babası onu huzur evine bırakır. Yıllar geçtikçe Benjamin’in yaşı büyür ama bedeni gençleşir.

4-WORLD WAR Z

World War Z
World War Z

Kore’de ortaya çıkan bir virüs yüzünden dünyada insanlar ikiye ayrılmıştır. İnsanlar ve zombiler arasında geçen olağanüstü bir film.

5-SNATCH

Snatch
Snatch

Londra’ nın yeraltı dünyasında bulunan hikayeleri konu edinen aksiyon-suç filmi. Başrollerini Jason Statham, Brad Pitt gibi ilgi çekici isimler paylaşıyor.

Ve Bonus

12 Years A Slave

12 yıllık esaret
12 Yıllık Esaret

Biyografi-Dram konusunu işleyen bu film, Solomon Northup’ ın kendi romanından uyarlanmıştır. Solomon ABD’de yaşayan özgür bir keman virtüözüdür. Siyahi insanların köle olarak çalıştırıldığı zamanlarda Solomon’un kölelik yıllarını işler bu film.

Kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasındadır 12 Yıllık Esaret.

Sefa Sarıtaş

İstanbul’un Fatih semtinde yaşıyorum. 20 yaşındayım ve Trakya Üniversitesi Elektronik Teknolojisi bölümünde okumaktayım. Bir dönemin profesyonel fotoğraf makine akıma kapılıp fotoğrafcılık ile uğraştım. 2 Yıl dans ile uğraştım, 2 kedi ve 1 köpek babasıyım. Modanın yanısıra teknoloji ve bilim konularına da ilgim var. Kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, araştırmayı seven birisiyim.. Umarım kişel bloğumda güzel vakit geçirirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir