2017 SPOR GİYİM

2017 Erkek Spor Giyim Modelleri

Erkekler modayı çok fazla takip etmese de her sezon başka bir giyim modası ortaya çıkmaktadır. Erkek moda tercihleri oldukça fazladır. Her sene olduğu gibi erkek moda modelleri arasında spor giyim de yer almaktadır. Yeni yılda yine bu türde giyinmek modadır. 2017 erkek spor giyim modelleri uygulaması en kolay modeller arasında yer almaktadır ancak bu konuda da dikkat edilmesi gereken önemli noktalar yer almaktadır.

Sadece spor bir ayakkabı, bir eşofman ve spor bir T-shirt giyerek modaya uyduğunuzu söylemek mümkün değildir. Giydiğiniz eşofmanın rengi çok fazla önem taşımaktadır. Örneğin size açık renkler daha çok yakışırken kapalı renkler giyinmek sizi tarz konusunda olumsuz yönde etkileyecektir.

Erkek Spor Giyim Modelleri Nelerdir?

Erkek spor giyim modelleri oldukça fazla seçeneği barındırmaktadır. Sürekli değişen moda dünyasından spor giyim modelleri de nasibini almıştır. Erkek moda çeşitlerine uymak zorunda değilsiniz çünkü her model size uygun değildir. Her zaman spor giyim modellerine uymakta demode olduğunuzu göstermektedir. Bununla beraber farklı giyim tarzlarınız da olmalıdır. Sokak tarzları ve casual yani gündelik tarzlar gibi.

Spor giyinmek sizin için vazgeçilmez ise modayı takip edip size yakın olan ve yakışan modellerine uymak oldukça önem taşımaktadır. Erkek spor giyim modelleri sürekli değişmekte olup kimi zaman eşofman üzerlerine T-shirt giyilirken bazen bu kombinler değişmektedir.

Erkek Spor Giyim Modası

Erkekler tarz görünmek için genellikle tercih ettiği stil spor giyinmek olduğunu bilmeyen yoktur. Spor giyinmek her zaman erkeklere ayrı bir karizmatik görüntü vermektedir. Erkek spor giyim modası demode olmayan tarzlar arasında yer almaktadır.

Erkek spor giyim modasını takip etmek her zaman size avantaj sağlamaktadır. Her sezon değişen erkek modasında kimi zaman dar eşofmanlar moda olurken kimi zamanda geniş eşofmanlar moda olmayabilir. Sizde tarz giyinmek ve erkek spor giyim modasını takip etmek için sürekli araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Özel günlerde ve önemli günlerde bu bilgi birikimi sayesinde karizmatik görüntünüzün yanında size ayrı bir şıklık katacaktır.

Sizde modayı takip edip kendi tarzınızı oluşturduğunuzda, sanki yeniden doğmuş hissini yaşamış olursunuz. Modayı takip etmek için çeşitli kaynaklardan yardım alabilirsiniz ya da İnstagram’ da takip etmeniz gerekenler yazıma bakabilirsiniz.

spor giyim
Spor Giyim

Kesinlikle Tercih Edilmemesi Gereken Tarzlar

İlk olarak kesinlikle o sırtı çapraz olan rambo diye adlandırdığımız, yasaklanması gereken  sıfır kollu atletler, varsa atın çöpe ya da atlet olarak tercih edin ama dikkatli olun tişörtünüzde belli olmasın. Bedeninize uygun olmayan kıyafetleri de tercih etmemelisiniz, üstünüze fit oturacak kıyafetler tercih etmek daha doğru olacaktır. Ayakkabı tercih ederken tarzınızla çelişmeyin. Örneğin dışarı çıktığınızda eşofmanın altına bot giyebilirken kundura giymek gibi hataya düşmeyin ve spor ayakkabılarınızın temiz olmasına özen gösterin.

Sporda Giyilebilecek Kıyafetler

Hangi spor dalıyla ilgileniyorsanız uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Benim önerilerim fitness için olacak.

Üst bölüm için bahsedecek olursam, uzun kollu bir body pek tercih etmemelisiniz. Çünkü hareket halinde olacağınız için terleyeceksiniz dolayısıyla bu da hoş bir görüntü olmaz. Ve motivasyonunuzu arttırması açısından kaslarınızın çalıştığını görmek sizi daha iyi etkileyecektir. Bu yüzden dar bir t-shirt ya da sıfır kol atlet. Tercihleriniz düz renkler yönünde olması tavsiyemdir.

Alt giyim olarak bu sene dar paçalı eşofmanlar oldukça revaçta. Dar paça dediysem bir dönem efsane olan F50’ler aklınıza gelmesin. Ya da şortları da tercih edebilirsiniz.. İşte sizin için bir kaç örnek..

Spor Giyim
Spor Giyim
Spor Giyim
Spor Giyim
Spor Giyim
Spor Giyim

 

Sefa Sarıtaş

İstanbul’un Fatih semtinde yaşıyorum. 20 yaşındayım ve Trakya Üniversitesi Elektronik Teknolojisi bölümünde okumaktayım. Bir dönemin profesyonel fotoğraf makine akıma kapılıp fotoğrafcılık ile uğraştım. 2 Yıl dans ile uğraştım, 2 kedi ve 1 köpek babasıyım. Modanın yanısıra teknoloji ve bilim konularına da ilgim var. Kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, araştırmayı seven birisiyim.. Umarım kişel bloğumda güzel vakit geçirirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir